Policyjny Punkt Przyjęć Interesantów w Łazach

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Koszalinie

POLICJA

W Łazach otwarto Policyjny Punkt Przyjęć Interensantów!

2023-07-07 2:02

Komenda Miejska Policji w Koszalinie w porozumieniu z Urzędem Gminy i Miasta w Sianowie wyszła na przeciw oczekiwaniom mieszkańców tego regionu otwierając Policyjny Punkt Przyjęć Interensantów w Łazach. Punkt będzie czynny, aż do końca sezonu letniego!

Nowy punkt przyjęć został już otwarty i ma ułatwić mieszkańcom gminy Sianów składanie zgłoszeń na policję. Dla niektórych osób będzie to o wiele wygodniejsze, bo taki punkt znajduje się bliżej nich, niż Komenda Miejska Policji w Koszalinie. Dzięki temu proces przyjmowania interesantów zostanie usprawniony, a jednocześnie podniesie to jakość obsługi. Policyjna "budka" została wyposażona w niezbędny sprzęt biurowy i komputerowy. Codziennie w godzinach 10-18, aż do końca sezonu letniego będą w niej przyjmować dzielnicowi koszalińskiej komendy Ma to zwiększyć bezpieczeństwo wśród okolicznych mieszkańców. Policyjny Punkt Interesantów w Łazach znajdziecie przy ulicy Słonecznej 2A.

Pierwszy tydzień Eska Summer City w Łodzi

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Nie ma wstydu powyżej 6/10!

Pytanie 1 z 10
"Cornflower" to...

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl