Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaatakował małżeństwo

i

Autor: Materiały prasowe Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zaatakował małżeństwo

Kryminał

Zaatakował starsze małżeństwo nożem. Grozi mu zarzut zabójstwa

2023-06-16 11:08

Wczoraj, w godzinach popołudniowych 22-latek zaatakował małżeństwo, które spędzało urlop w Koszalinie. Podczas spaceru kładką przy ul. Batalionów Chłopskich z nieznanych powodów, podbiegł do nich, wyciągnął nóż i kilkukrotnie ugodził w brzuch 82-latka. Żona próbowała go bronić, też została ugodzona nożem.

82-latek był w stanie ciężkim, jego życie było zagrożone. Stan 76-letniej kobiety był stabilny. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja zorganizowała obławę. Zabezpieczono monitoring z kilku sklepów, przygotowano portret pamięciowy. 22-letni mieszkaniec Koszalina został zatrzymany w jednym z bloków. Wydmuchał 0,8 promila alkoholu. Był też pod wpływem marihuany.

Kryminalni z koszalińskiej komendy zgromadzili w sprawie obszerny materiał dowodowy. Mężczyzna zostanie dzisiaj doprowadzony do koszalińskiej prokuratury gdzie niewykluczone, że zostanie mu przedstawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Ugodzony nożem 82-latek przebywa w szpitalu. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy dostaniesz się do straży granicznej? Takie pytania mogą pojawić się w teście

Pytanie 1 z 35
Co oznacza skrót PKW?
Czego się nie da odzobaczyć w podróży? Marian na świecie | Tak trzeba żyć #33 Eska Rock