Złodziej DEFIBRYLATORA AED zatrzymany. Już usłyszał zarzut

i

Autor: Urząd Miasta w Koszalinie Złodziej DEFIBRYLATORA AED zatrzymany. Już usłyszał zarzut

Spoełczne

Złodziej DEFIBRYLATORA AED zatrzymany. Już usłyszał zarzut

2023-08-18 11:08

Koszalińscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży defibrylatora. 44- letni sprawca już usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za które grozić może nawet do 10 lat pozbawiania wolności  

W miniony weekend w Koszalinie przy ul. Morskiej doszło do kradzieży defibrylatora AED o wartości  blisko 8 tysięcy złotych. Do policji zgłosiła się osoba, która przekazała informacje dotyczące kradzieży defibrylatora. Mieszkaniec nie znała tożsamości sprawcy, w wyniku czynności operacyjnych koszalińskiej policji udało się ustalić dane złodzieja. Mężczyzna został zatrzymany, przyznał się do popełnionego czynu i wskazał miejsce, gdzie znajduje się skradziony sprzęt. Defibrylator znajdował się w kontenerze PCK przy ulicy Rybackiej w Koszalinie. Na razie nie wiadomo w jakim stanie jest sprzęt i czy wróci na swoje miejsce.

Fala afrykańskich upałów. Jak radzą sobie mieszkańcy Warszawy?

Sprawca usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za które grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator złożył do sądu wniosek o tymczasowym aresztowaniu 44- latka. Mężczyzna w przeszłości był karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Przypomnijmy,że urządzenie zostało zakupione w ramach projektu „40 Punktów Życia - defibrylatory AED w miejscach publicznych - bezpieczniejszy Koszalin”, sfinansowanego z budżetu obywatelskiego miasta. W przestrzeni miejskiej znalazło się  40 szt.tego sprzętu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE