Sylwester w Koszalinie - gwiazdą Andrzej Piaseczny

i

Autor: Materiały prasowe Sylwester w Koszalinie - gwiazdą Andrzej Piaseczny

Wydarzenia

Andrzej Piaseczny będzie gwiazdą koszalińskiego Sylwestra na Rynku Staromiejskim!

2023-11-08 13:10

Mieszkańcy Koszalina wspólnie będą mogli powitać Nowy Rok na placu przed ratuszem. Poza koncertem, na którym usłyszymy największe przeboje Piaska z jego 30-letniej kariery muzycznej, koszalinianie mogą spodziewać się noworocznych życzeń oraz pokazu laserowego.

Sylwester w Koszalinie. Andrzej Piaseczny wystąpi na Rynku Staromiejskim!

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności - m.in. - Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”. Koncert Andrzeja Piasecznego to godzinne show, w trakcie którego usłyszymy największe przeboje Artysty z jego 30-letniej kariery muzycznej.

Sylwestrowe świętowanie rozpocznie się około godziny 23:30.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ: Rozpoznasz polskich siatkarzy? Komplet punktów to obowiązek prawdziwego kibica!

Pytanie 1 z 20
Zaczynamy z wysokiego C. Siatkarz na zdjęciu to...
Bartosz Kurek
Radio Eska: Ta dziewczyna ma głos jak sanah! Opadła nam szczęka, gdy ją usłyszeliśmy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE