Atak na kontorlerów. Dwie osoby trafiły na SOR

i

Autor: Materiały Prasowe Atak na kontorlerów. Dwie osoby trafiły na SOR

Atak na kontrolerów w Koszalinie. Dwie osoby trafiły do szpitala

2021-02-25 10:50

Wczoraj w autobusie miejskiej komunikacji doszło do pobicia kontrolerki. Mężczyzna, który nie miał biletu zachowywał się agresywnie

Wczoraj po godzinie 9, koszalińska policja otrzymała zgłoszenie, że w miejskim autobusie linii 11 doszło do szarpaniny. - Według zeznań poszkodowanych i świadków mężczyzna, który nie miał ważnego biletu uderzył kontrolerkę w twarz - mówi rzecznik prasowy komendy Miejskiej Policji Monika Kosiec. - W obronie kobiety stanął drugi kontroler. Doszło do bójki.

Kierowca autobusu nie chciał wypuścić agresywnego pasażera. Mężczyzna staranował drzwi i opuścił pojazd. Kontrolerzy trafili do koszalińskiego szpitala.

Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu i poszukuje mężczyzny. - Wiemy kim jest agresywny pasażer – mówi Monika Kosiec. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że to osoba bezdomna, stąd problem z jego zatrzymaniem. Na dzisiaj zaplanowano przesłuchanie pokrzywdzonych oraz wycenę strat materialnych Miejskiego Zakładu Komunikacji. Te informacje pozwolą postawić mężczyźnie zarzuty.

Podejrzani o kanibalizm stanęli przed sądem w Szczecinie