Wiktor Kamieniarz był dyrektorem Bronka przez ostatnie 15 lat

i

Autor: Wiktor Kamieniarz Wiktor Kamieniarz był dyrektorem "Bronka" przez ostatnie 15 lat

Decyzja podtrzymana - Wiktor Kamieniarz nie będzie dalej dyrektorem II LO

2021-07-29 13:34

- Pan Wiktor Kamieniarz zakończy pracę na tym stanowisku po wakacjach. Od 1 września dyrektorem placówki będzie Bogusława Hordyńska, wieloletnia zastępczyni obecnego dyrektora II LO - poinformował Grzegorz Śliżewski z Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

Powyższa deklaracja to efekt spotkania w ratuszu Prezydenta Piotra Jedlińskiego z przedstawicielami rodziców, nauczycieli, uczniów i absolwentów, którzy wciąż walczą, by Wiktor Kamieniarz pozostał dyrektorem II Liceum Ogólnokształcącego.

Dotychczasowy szef szkoły ma silne wsparcie wśród uczniów i pracowników placówki i sam przyznaje, że decyzja o jego odwołaniu była dużym zaskoczeniem. Dyrektor nie wyklucza scenariusza, że całe zamieszanie może mieć podtekst polityczny, gdyż Kamieniarz w przeszłości prowadził mocną kampanię w bitwie o urząd prezydenta miasta.

Proboszcz broni pijanego wikariusza! SZOKUJĄCE tłumaczenie i pretensje do policji. "Za dużo mówią"

Wiktor Kamieniarz był dyrektorem "Bronka" przez ostatnie 15 lat. Teraz jego obowiązki przejmie dotychczasowa wicedyrektor, Bogusława Hordyńska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE