Konferencja startuje już dzisiaj

i

Autor: SZOWES Konferencja startuje już dzisiaj

Ekonomia Społeczna w lokalnym systemie wsparcie osób z niepełnosprawnościami. Konferencja w Kołobrzegu

2021-10-14 9:33

14-15 października w Kołobrzegu odbędzie się konferencja „Ekonomia Społeczna w lokalnym systemie wsparcia osób z niepełnosprawnościami”. Organizatorem wydarzenia jest Zachodniopomorska Sieć Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Zachodniopomorski.

W programie dwudniowej konferencji - prelekcje, warsztaty i wymiana doświadczeń. Uczestnicy spotkania przyjrzą się lokalnym systemom wsparcia osób z niepełnosprawnościami - ich zaletom, wadom oraz sprawdzonym praktykom, które mogą być pomocne w projektowaniu lokalnego systemu wsparcia.

Kołobrzeg. Adrian z zazdrości zabił kolegę. Oto, jaki wyrok usłyszał 19-latek

W konferencji udział wezmą przedstawiciele zachodniopomorskich organizacji pozarządowych, warsztatów terapii zajęciowej, zakładów aktywności zawodowej, spółdzielni socjalnych i samorządów.

Organizatorem wydarzenia jest Zachodniopomorska Sieć Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Zachodniopomorski.

O szczegółach opowiedzą Maciej Rębilas i Tomasz Piotrowski

Konferencja odbywa się pod Patronatem Honorowym Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego - Anny Bańkowskiej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie SZOWES.PL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE