Dwie petycje trafiły do samorządu w Kołobrzegu dotyczące szczepień przeciwko covid-19

i

Autor: Materiały Prasowe Dwie petycje trafiły do samorządu w Kołobrzegu dotyczące szczepień przeciwko covid-19

EKSPERYMENTY na kołobrzeżanach. Dwie petycje w sprawie szczepień wpłynęły do władz miasta i radnych

2021-01-12 12:48

Petycje Konfederacji Korony Polskiej oraz Tymczasowej Rada Stanu Narodu Polskiego trafiły do samorządu kołobrzeskiego. Dotyczą one głównie masowych szczepień przeciw Covid-19. Jedna z nich wzywa także zniesienia na terenie miasta wszelkich obostrzeń związanych z pandemią.

Obie petycje trafiły na ręce władz wielu samorządów, w tym Kołobrzegu. Wniosek podpisany przez Piotra Sterkowskiego, jest częścią ogólnopolskiej akcji Konfederacji dotyczącej prowadzonych przez rząd działań w sprawie szczepień przeciw Covid-19. Działacz chce aby Rząd RP zabezpieczył dobro społeczności, uchronił ich przed eksperymentalnym podejściem producentów szczepionek i uzyskał pisemne gwarancje ze strony firm, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek powikłań są oni gotowi przyjąć i ponieść wszelkie koszta prawne i finansowe.

Druga petycja, przesłana przez komitet społeczny - Tymczasową Radę Stanu Narodu Polskiego odwołuje się do kołobrzeskich samorządowców do zniesienia na terenie miasta wszelkich obostrzeń związanych z pandemią. Wniosek ma formę gotowego projektu uchwały.

Oba pisma trafią pod obrady radnych na najbliższe posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Kołobrzeski Urząd Miasta, zgodnie z procedurami, przekazał oba pisma do kancelarii prawnej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Elewacja Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie budzi emocje. To jednak nie ostateczny efekt
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE