Dwie petycje trafiły do samorządu w Kołobrzegu dotyczące szczepień przeciwko covid-19

i

Autor: Materiały Prasowe Dwie petycje trafiły do samorządu w Kołobrzegu dotyczące szczepień przeciwko covid-19

EKSPERYMENTY na kołobrzeżanach. Dwie petycje w sprawie szczepień wpłynęły do władz miasta i radnych

2021-01-12 12:48

Petycje Konfederacji Korony Polskiej oraz Tymczasowej Rada Stanu Narodu Polskiego trafiły do samorządu kołobrzeskiego. Dotyczą one głównie masowych szczepień przeciw Covid-19. Jedna z nich wzywa także zniesienia na terenie miasta wszelkich obostrzeń związanych z pandemią.

Obie petycje trafiły na ręce władz wielu samorządów, w tym Kołobrzegu. Wniosek podpisany przez Piotra Sterkowskiego, jest częścią ogólnopolskiej akcji Konfederacji dotyczącej prowadzonych przez rząd działań w sprawie szczepień przeciw Covid-19. Działacz chce aby Rząd RP zabezpieczył dobro społeczności, uchronił ich przed eksperymentalnym podejściem producentów szczepionek i uzyskał pisemne gwarancje ze strony firm, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek powikłań są oni gotowi przyjąć i ponieść wszelkie koszta prawne i finansowe.

Druga petycja, przesłana przez komitet społeczny - Tymczasową Radę Stanu Narodu Polskiego odwołuje się do kołobrzeskich samorządowców do zniesienia na terenie miasta wszelkich obostrzeń związanych z pandemią. Wniosek ma formę gotowego projektu uchwały.

Oba pisma trafią pod obrady radnych na najbliższe posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Kołobrzeski Urząd Miasta, zgodnie z procedurami, przekazał oba pisma do kancelarii prawnej.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Elewacja Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie budzi emocje. To jednak nie ostateczny efekt