Eska Rider Show 2021

i

Autor: mat. organizatora

Eska Rider Show 2021: Wyjątkowe powitanie lata na Pomorzu Zachodnim. Musisz tam być!

2021-06-05 6:00

Przed nami początek lata, dlatego warto powitać je w niecodzienny sposób. To będzie wyjątkowa impreza, jakiego jeszcze na Pomorzu Zachodnim nie było. Eska Rider Show to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci. Już 12 czerwca Drawsko Pomorskie stanie się prawdziwą stolicą motoryzacji i doskonałej rozrywki. To będzie impreza obfitująca w mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Poznajcie szczegóły!

Spis treści

  1. Setki motocykli w jednym miejscu
  2. "Nie piję, nie biorę - prowadzę bezpiecznie"
  3. Festiwal Smaków Food Trucków
  4. Atrakcje dla całych rodzin
  5. "Garaż Radia Eska"
  6. Muzyczne atrakcje
  7. Konkursy z nagrodami
  8. Eska Rider Show 2021 - co, gdzie, kiedy?

Eska Rider Show 2021 to wyjątkowy zlot motocykli połączony z licznymi atrakcjami, które ściągną do Drawska Pomorskiego nie tylko miłośników motoryzacji. I chociaż główną rolę w tym wydarzeniu odegrają piękne i głośne jednoślady, których będą setki, to z całą pewnością coś dla siebie znajdą także miłośnicy dobrej muzyki, amatorzy kulinarnych specjałów, a także maniacy konkursów i fani aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy.

Eska Rider Show 2021

i

Autor: mat. organizatora

Setki motocykli w jednym miejscu

W sobotę, 12 czerwca do Parku Chopina w Drawsku Pomorskim zjadą motocykliści z najróżniejszych zakątków Pomorza Zachodniego i innych części kraju, którzy zaprezentują swoje przepiękne maszyny. To będzie wyjątkowa okazja, by zobaczyć z bliska setki motocykli zgromadzonych w jednym miejscu. Miłośnicy jednośladów będą mogli spotkać się z ciekawymi ludźmi, którzy mają tę samą pasję, wymienić się doświadczeniami i wrażeniami z motocyklowych podróży. Zlotowi motocykli będą towarzyszyć targi motoryzacyjne, na których każdy miłośnik dwóch lub czterech kółek znajdzie coś dla siebie.

"Nie piję, nie biorę - prowadzę bezpiecznie"

Eska Rider Show będzie również świetną okazją, by dowiedzieć się wszystkiego o bezpiecznej jeździe. W ramach akcji "Nie piję, nie biorę - prowadzę bezpiecznie", organizowanej wraz z Pomorzem Zachodnim, odbędą się m.in. warsztaty dotyczące bezpieczeństwa na drodze i przeciwdziałaniu uzależnieniom. Eksperci wytłumaczą m.in., jak zachowuje się organizm po spożyciu alkoholu lub środków odurzających i jaki wpływ mają używki na kierowanie pojazdem. Chętni będą mogli sprawdzić skutki spożywania alkoholu lub zażywania środków odurzających za pomocą specjalnych alkogogli i narkogogli.

Warsztaty poprowadzi między innymi Filip Grega, specjalista w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego, instruktor nauki i techniki jazdy oraz egzaminator prawa jazdy.

Akcja "Nie piję, nie biorę - prowadzę bezpiecznie" to również promocja zdrowego trybu życia. Na miejscu będzie można otrzymać zdrowe soki i przetwory.

Eska Rider Show 2021

i

Autor: mat. organizatora

Festiwal Smaków Food Trucków

Podczas Eska Rider Show 2021 nie będzie można narzekać na głód. W ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, w Parku Chopina pojawi się bowiem całe "miasteczko" barów na kółkach, w których będzie można skosztować najróżniejszych przysmaków kuchni z różnych stron świata. I nie będą to tylko tradycyjne burgery czy pizza, ale także bardzo wyszukane potrawy, których zazwyczaj nie ma w tradycyjnym codziennym jadłospisie.

Atrakcje dla całych rodzin

Eska Rider Show w Drawsku Pomorskim to wydarzenie adresowane dla całych rodzin, dlatego nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W Parku Chopina zorganizowana zostanie specjalna strefa dla dzieci, w której będą odbywać się animacje oraz pokazy dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wziąć również udział w licznych warsztatach zorganizowanych specjalnie z myślą o nich.

Eska Rider Show 2021

i

Autor: mat. organizatora

"Garaż Radia Eska"

Na miejscu będzie również funkcjonować specjalnie przygotowany na tę okazję "Garaż Radia Eska", w którym na uczestników wydarzenia czekać będzie kolejna porcja atrakcji. Odbywać się tutaj będą m.in. prelekcje związane m.in. z bezpieczeństwem na drodze, doskonaleniem jazdy, profilaktyki uzależnień itp. W "Garażu Radia Eska" będzie można podziwiać również pokazy motocykli. To także miejsce w którym odbędą się warsztaty motoryzacyjne oraz spotkania z ekspertami w zakresie szeroko pojętej motoryzacji.

Muzyczne atrakcje

Impreza odbędzie się pod szyldem Radia Eska, oznacza to więc, że podczas niej na pewno nie zabraknie "hitów na czasie". Potężną dawkę dobrej muzyki zagwarantuje DJ Radia Eska. Nie zabraknie również dźwięków na żywo. Jedną z atrakcji wydarzenia będzie również występ muzycznej gwiazdy.

Eska Rider Show będzie również niecodzienną okazją, by osobiście spotkać się z ekipą Radia Eska i poznać na żywo ludzi, których można usłyszeć na co dzień na falach eteru. Nie zabraknie również ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Konkursy z nagrodami

Eska Rider Show to także niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę otrzymać m.in. wyjątkowe wydawnictwa poświęcone tematyce motocyklowej, które powinny znaleźć się w biblioteczce każdego miłośnika jednośladów, czyli książki i płyty DVD ufundowane przez wydawnictwo Buk Rower.

Buk Rower

i

Autor: mat. prasowe Wydawnictwo Buk Rower Link: Wydawnictwo Buk Rower

Eska Rider Show 2021 - co, gdzie, kiedy?

Eska Rider Show 2021 odbędzie się 12 czerwca 2021 roku w Parku Chopina w centrum Drawska Pomorskiego. Warto zapamiętać tę datę i spędzić sobotę w wyjątkowej atmosferze. Więcej informacji dotyczących wydarzenia można znaleźć pod adresem ridershow.eska.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Pomimo luzowania obostrzeń, warto pamiętać, że wciąż trwa pandemia, więc podczas Eska Rider Show będzie obowiązywał reżim sanitarny. Obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego, a także dezynfekcja rąk.

Eska Rider Show 2021

i

Autor: mat. organizatora

Artykuł sponsorowany