Właściciele dyskoteki już wcześniej próbowali otworzyć ją dla gości w czasie pandemii

i

Autor: Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne Właściciele dyskoteki już wcześniej próbowali otworzyć ją dla gości w czasie pandemii

Dyskoteka z Koszalina zaprosiła na imprezę. Przyjechała policja i zamknęła lokal

2021-04-19 13:10

Jedna z koszalińskich dyskotek w sobotę po godzinie 18 opublikowała zaproszenie na imprezę. Oprócz spragnionych zabawy, na miejscu zjawiła się również policja

W sobotę w mediach społecznościowych klubu pojawiła się informacja o imprezie. Przed wejściem zjawili się policjanci, którzy kontrolowali wszystkich, którzy przyszli na dyskotekę.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

Po interwencji funkcjonariuszy klub został zamknięty. Na profilu w mediach społecznościowych właściciele klubu opublikowali oświadczenie. Czytamy w nim: „W dniu dzisiejszym policja bezprawnie zamknęła nasz klub! Mimo tego, że decyzja sanepidu nie została dostarczona właścicielowi policja blokuje wejście do klubu. Polska stała się krajem bezprawia, na czym my wszyscy cierpimy!". Dalej organizatorzy imprezy informują, że sprawą zajęli się już prawnicy.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, gdy mimo obostrzeń, klub podjął próbę otwarcia się dla gości. Pod koniec stycznia odbyła się tam dyskoteka pod pretekstem zebrania partii Strajk Przedsiębiorców. Kilka dni po imprezie straż pożarna przeprowadziła kontrolę obiektu. Znaleziono wiele uchybień i klub został zamknięty. Za złamanie obostrzeń grozi do 30 tys. zł kary.

Sonda
Czy poszedłbyś na ślub/wesele mimo obostrzeń?
Raport z anteny 19.04, godz.10