Jakub Rzeźniczak

i

Autor: Engelbrecht/AKPA

Sport

Klub nie chce współpracować z kontrowersyjnym piłkarzem. Co dalej z Rzeźniczakiem?

2023-12-30 13:47

Czarne chmury już od dłuższego czasu zbierają się nad Jakubem Rzeźniczakiem. Piłkarz po wielu kontrowersyjnych wypowiedziach dużo stracił w oczach kibiców. Wiele wskazuje na to, że niebawem straci również pracodawcę. Kotwica Kołobrzeg oficjalne poinformowała, iż nie zamierza współpracować z obrońcą.

Jakub Rzeźniczak poza klubem. Kotwica nie chce z nim współpracować?

Latem 2023 roku Jakub Rzeźniczak trafił do Kotwicy Kołobrzeg. Zespół skorzystał z wolnego transferu, gdyż doświadczony obrońca był bez umowy po głośnym rozstaniu z Wisłą Płock. Były obrońca Legii bez kłopotów wywalczył sobie miejsce w nowym zespole, a po czasie otrzymał opaskę kapitańską. Rozegrał 16 meczów, zanotował jedną asystę.

Sportowe kłopoty dla Jakuba Rzeźniczaka rozpoczęły się na początku grudnia, kiedy nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z rezerwami Lecha Poznań. Teraz okazuje się jeszcze, iż zawodnik w barwach Kotwicy więcej zagrać może nie mieć okazji. Klub oficjalnie poinformował, że zawodnik dostał zielone światła dla szukania sobie nowego klubu.

W ostatnim czasie wokół piłkarza jest bardzo głośno. Nie tak dawno, kontrowersyjny piłkarz powiedział w telewizyjnym wywiadzie z Dzień Dobry TVN, że nie czuje więzi z swoją córką. Po tym spadła na niego fala krytyki. Jakie są jednak powody, wystawienia przez Kotwicę piłkarza na listę transferową? Oficjalnej przyczyny nie podano. Jak informuje portal meczyki.pl prawdopodobnie jednak chodzi o kwestie finansowe, co do których zarząd miał już poważne zastrzeżenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!