Po ostatnim spotkaniu Młyny awansowały na 6. miejsce

i

Autor: Piłka Ręczna Koszalin Po ostatnim spotkaniu Młyny awansowały na 6. miejsce

Kolejne starcie Młynów. W sobotę mecz z wiceliderem tabeli

2022-04-07 12:48

Trudne spotkanie przed Młynami Stoisław Koszalin. W najbliższą sobotę "Biało-zielone" zmierzą się z wiceliderkami superligi - MKS FunFloor Perłą Lublin.

Faworytkami tego spotkania zdecydowanie będą szczypiornistki z Lublina, które w tym sezonie walczą o pierwsze miejsce w tabeli. Do pierwszej w tabeli ekipy Zagłębia Lubin tracą zaledwie dwa punkty. „Miedziowe” zgromadziły ich dotychczas 61, a lublinianki 59.

Na domiar złego Młyny od kilku tygodni występują w mocno okrojonym składzie borykając się z kontuzjami i chorobami. Mimo osłabienia koszalinianki nie poddają się i z ostatnich dwóch spotkań wyszły zwycięsko, przerywając tym samym serię porażek, awansując tym samym na 6 miejsce. Nieraz też pokazały, że pokonanie lidera Superligi jest w ich zasięgu, więc najbliższe spotkanie będzie z pewnością niezwykle emocjonujące!

Początek spotkania w sobotę 9 kwietnia o godzinie 16:00 w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej. Radio Eska kibicuje Biało-Zielonym, zwłaszcza, że w tym sezonie Lublin pozostaje dla koszalinianek niepokonany. Oby to się w sobotę zmieniło - trzymamy kciuki!

Najdziwniejsze kontuzje piłkarzy. Nie uwierzysz w te absurdalne historie