14-latkowie malowali graffiti na moście

i

Autor: Materiały prasowe 14-latkowie malowali graffiti na moście

Policja

Kolejny akt wandalizmu na koszalińskim moście. Sprawcy to osoby nieletnie

2023-09-26 10:13

Kryminalni z Komisariatu Policji II w Koszalinie zatrzymali na gorącym uczynku 2 osoby, które pisały po elewacji mostu Powstańców Warszawskich przy Al. Monte Cassino. To nieletni w wieku 14-lat. Kryminalni po wykonaniu wszystkich czynności przekażą materiały do sądu rodzinnego.

Nastolatkowie przyznali się do naniesienia napisów na murze oraz elementach metalowych mostu. Wskazali również inne miejsca na terenie miasta, na których malowali graffiti.

To nie pierwszy ujawniony akt wandalizmu na nowym moście. Na początku września zostało uszkodzonych 11 lamp. Policja zatrzymała 23-latka, który usłyszał zarzuty i przyznał się do spowodowania uszkodzeń. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Działania służb prewencyjnych, ale także kryminalnych w tym rejonie miasta będą prowadzone cyklicznie, aby wyeliminować podobne akty wandalizmu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kierowco, czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Rozwiąż quiz a przekonasz się!

Pytanie 1 z 10
Czy w tej sytuacji kierowca ma obowiązek włączyć kierunkowskaz, by zasygnalizować zmianę pasa ruchu z lewego na prawy?
Sytuacja
Monika wygrała Pensję Prezesa w Radiu ESKA! Posłuchajcie i zobaczcie, jak się cieszyła!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE