30 kwietnia mija termin składania ofert

i

Autor: Urząd Miasta w Koszalinie 30 kwietnia mija termin składania ofert

Kończy się przetarg na wiadukt w Koszalinie. Jest duże zainteresowanie (AUDIO)

2021-04-26 10:38

"Wpłynęło ponad 100 zapytań, więc przedłużyliśmy termin składania ofert do 30 kwietnia" - powiedział Radiu ESKA Koszalin rzecznik Prezydenta Miasta, Robert Grabowski. Jeśli wszystko pójdzie po myśli magistratu, to wkrótce możemy poznać wykonawcę wiaduktu na Monte Cassino.

Wybrany wykonawca będzie musiał przeprowadzić rozbiórkę istniejącego wiaduktu oraz zaprojektować i wybudować nową konstrukcję wraz ze wszystkimi wymaganymi opiniami, decyzjami i pozwoleniami. Nowy obiekt ma być gotowy do końca listopada 2022 roku. Urząd Miasta w Koszalinie na ten cel chce przeznaczyć 43,6 mln zł.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

O aktualnej sytuacji związanej z przetargiem mówi Robert Grabowski, rzecznik Prezydenta Koszalina
Grill – rodzaje, jaki powinien być dobry grill?
Wiaduktem w al. Monte Cassino w ciągu DK6 odbywał się tranzyt z kierunku Gdańska na Szczecin, Poznań, Kołobrzeg i z powrotem

i

Autor: Google Street View Wiaduktem w al. Monte Cassino w ciągu DK6 odbywał się tranzyt z kierunku Gdańska na Szczecin, Poznań, Kołobrzeg i z powrotem

Wiadukt na Monte Cassino został oddany do użytku dokładnie pół wieku temu. Ostatnią modernizację przechodził w 2009 roku. W marcu 2020 roku został wyłączony z użytkowania ze względu na zły stan grożący nawet zawaleniem. Obiekt, który niebawem zostanie zburzony, ma ok. 220 m długości, a jego nośność to 40 ton.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków