Podróbki warte ponad 80 tysięcy złotych

i

Autor: Materiały prasowe Podróbki warte ponad 80 tysięcy złotych

Koszalińska policja zabezpieczyła PODRÓBKI warte ponad 80 tysięcy złotych!

2021-03-15 11:05

Policjanci z Wydziału do Walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie zabezpieczyli podrobioną odzież znanych firm. Wartość wszystkich przedmiotów wyceniono na ponad 80 tysięcy złotych. Właścicielom podrobionych towarów grozi do 2 lat więzienia.

Policjanci skontrolowali wytypowane punkty sprzedaży w Koszalinie. Funkcjonariuszom towarzyszył przedstawiciel producentów znanych marek, który wskazywał wyroby bezprawnie oznaczone zastrzeżonymi znakami towarowymi. Podczas kontroli policjanci ujawnili trzy stanowiska, na których oferowano do sprzedaży podrobione produkty.

Podróbki odzieży znanych firm

W sumie policjanci zabezpieczyli 321 sztuk odzieży oznaczonych nielegalnie znakami renomowanych firm, które były sprzedawane za dużo niższą cenę niż oryginalne produkty. Wartość tych podrobionych przedmiotów oszacowano na ponad 80 tysięcy złotych.

Towar został zabezpieczony, a właściciele punktów w wieku od 31 do 70 lat wkrótce usłyszą zarzuty. Zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?
Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018