Podsumowanie pierwszego miesiąca sezonu letniego

i

Autor: Materiały prasowe Podsumowanie pierwszego miesiąca sezonu letniego

Policja

Koszalińska policja podsumowała pierwszy miesiąc wakacji. Intensywane działania w miejscowościach nadmorskich

2023-08-01 10:38

Przez cały lipiec policjanci wspierani przez partnerskie służby dbali o bezpieczeństwo wypoczywających w naszym regionie turystów. Na terenie gminy Mielno odnotowali ponad 700 interwencji. Posypały się mandaty.

Za wykroczenia porządkowe, szczególnie uciążliwe dla mieszkańców i turystów oraz spożywanie alkoholu w miejscu publicznym łącznie mundurowi nałożyli 233 mandaty karne. Zaledwie w ciągu miesiąca policjanci zatrzymali 43 osoby za popełnione przestępstwa oraz 19 osób doprowadzili do wytrzeźwienia. Niestety w pierwszym miesiącu sezonu letniego na drogach naszego powiatu nie odbyło się bez wypadków i kolizji drogowych. W miejscowościach nadmorskich doszło do 30 zdarzeń drogowych, w tym jednego ze skutkiem śmiertelnym.

Przed nami kolejny miesiąc wakacji. Koszalińska policja przypomina, że bez względu na to, jak planujemy spędzić letni odpoczynek powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Quiz. Czy rozpoznasz markę samochodową po logo?

Pytanie 1 z 11
Która marka samochodów posługuje się tym logiem?
Marki samochodów quiz
Eska Summer City Olsztyn. Space Park