Podsumowanie pierwszego miesiąca sezonu letniego

i

Autor: Materiały prasowe Podsumowanie pierwszego miesiąca sezonu letniego

Policja

Koszalińska policja podsumowała pierwszy miesiąc wakacji. Intensywane działania w miejscowościach nadmorskich

2023-08-01 10:38

Przez cały lipiec policjanci wspierani przez partnerskie służby dbali o bezpieczeństwo wypoczywających w naszym regionie turystów. Na terenie gminy Mielno odnotowali ponad 700 interwencji. Posypały się mandaty.

Za wykroczenia porządkowe, szczególnie uciążliwe dla mieszkańców i turystów oraz spożywanie alkoholu w miejscu publicznym łącznie mundurowi nałożyli 233 mandaty karne. Zaledwie w ciągu miesiąca policjanci zatrzymali 43 osoby za popełnione przestępstwa oraz 19 osób doprowadzili do wytrzeźwienia. Niestety w pierwszym miesiącu sezonu letniego na drogach naszego powiatu nie odbyło się bez wypadków i kolizji drogowych. W miejscowościach nadmorskich doszło do 30 zdarzeń drogowych, w tym jednego ze skutkiem śmiertelnym.

Przed nami kolejny miesiąc wakacji. Koszalińska policja przypomina, że bez względu na to, jak planujemy spędzić letni odpoczynek powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Quiz. Czy rozpoznasz markę samochodową po logo?

Pytanie 1 z 11
Która marka samochodów posługuje się tym logiem?
Marki samochodów quiz
Eska Summer City Olsztyn. Space Park
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE