Wydarzenia w formie transmisji online

i

Autor: materiały prasowe Wydarzenia w formie transmisji online

„Mikołajkowy Tydzień Kariery" dla studentów, absolwentów i osób poszukujących pracy

2021-12-01 15:33

W dniach 6-10 grudnia Biuro Karier i Promocji Edukacji Politechniki Koszalińskiej organizuje „Mikołajkowy Tydzień Kariery". Impreza jest adresowana do studentów, absolwentów oraz osób poszukujących pracy. Każdego dnia zaplanowano dwa spotkania.

Podczas wydarzenia przedstawiciele firm z różnych branż opowiedzą o prowadzonej działalności oraz zaprezentują oferty praktyk, staży i pracy. Każdego dnia od poniedziałku do piątku zaplanowano po dwa spotkania. W sumie będzie ich 10.

Przed każdą prezentacją uczelniany doradca zawodowy spotka się ze studentami kierunków studiów preferowanych przez danego pracodawcę. Podczas „Mikołajkowego Tygodnia Kariery" zaprezentowany zostanie m.in.  program bezzwrotnych dotacji udzielanych na otwarcie firmy.

Wydarzenia w formie transmisji online lub nagrania będą prezentowane na FB Biura Karier i Promocji Edukacji. Po każdej prezentacji odbędą się mikołajkowe konkursy oraz losowanie nagród.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz. Dopasuj potrawę regionalną do regionu

Pytanie 1 z 15
Przegrzebki to:
Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane