Matka dzieci była pod wpływem amfetaminy

i

Autor: materiały prasowe Matka dzieci była pod wpływem amfetaminy

Nieoczekiwany zwrot w sprawie. Akt oskarżenia przeciw matce dzieci, które wypadły z okna wieżowca

2022-05-25 7:30

Do zdarzenia doszło w czerwcu 2020 roku. 4-latka i 5-latek wypadli z okna na dziewiątym piętrze wieżowca przy ul. Władysława IV w Koszalinie. Dzieci zginęły na miejscu. W mieszkaniu było jeszcze dwoje dzieci w wieku roku i dwóch lat. Partner kobiety dotarł do domu chwilę po tragedii. Badanie trzeźwości wykazało, że rodzice nie byli pod wpływem alkoholu. Teraz jednak prokuratura przedstawiła wyniki badań na obecność narkotyków w organizmie matki.

28-latka jest oskarżona o narażenie swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia i nieumyślne spowodowanie śmierci dwojga z nich. Prokuratura skierowała w tej sprawie akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Koszalinie.

Wcześniej uznano, że był to nieszczęśliwy wypadek. Jednak ocenę materiału dowodowego zmieniła opinia biegłych, którzy stwierdzili, że w Joanna W. w dniu, gdy doszło do tragicznej śmierci jej dzieci była pod wpływem amfetaminy. Kobieta nie przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia.

28-latce grozi do 5 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Typowe teksty każdej mamy - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Gdy pytasz mamy "Za ile obiad?", to ona odpowiada:
ZRÓB FORMĘ NA LATO W 3 DNI | ESKA XD - Fit vlog #49