Koszalińska policja podsumowała weekend majowy na drogach

i

Autor: Materiały prasowe Koszalińska policja podsumowała weekend majowy na drogach

Majówka na drogach Koszalina: nietrzeźwi kierowcy, nadmierna prędkość i kolizje

2021-05-04 10:03

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w czasie majówki zatrzymali na terenie Koszalina i powiatu siedmiu kierowców pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Ośmiu kierujących dodatkowo nie zastosowało się do zakazu prowadzenia pojazdu orzeczonego przez sąd.

Podczas majowego weekendu policjanci zatrzymali również dziesięć dowodów rejestracyjnych z powodu złego stanu technicznego pojazdu. Siedmiu kierujących na najbliższe trzy miesiące pożegnało się z prawem jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

W miniony weekend doszło także do 15 kolizji. Tym razem nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.

Każdy z zatrzymanych nietrzeźwych kierujących musi liczyć się z odpowiedzialnością karną. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury