Za prowadzenie pod wpływem grozi nawet do 2 lat więzienia

i

Autor: policja.pl Za prowadzenie pod wpływem grozi nawet do 2 lat więzienia

Pijana wiozła dwójkę dzieci, spowodowała wypadek

2021-10-13 7:37

O włos od tragedii - 35-letnia mieszkanka Koszalina kierując pod wpływem alkoholu uderzyła w tył samochodu marki renault. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miała 0,8 promila.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj, we wtorek, 12 października na ulicy Morskiej w Koszalinie. Kobieta wiozła swoją hondą dwójkę dzieci. Jedno w wyniku zderzenia doznało urazu głowy, konieczne było przetransportowanie do szpitala. Na szczęście okazało się, że 12-letniemu dziecku nic nie zagraża i skończyło się na niegroźnych urazach twarzy. Nic też na szczęście nie stało się kobiecie i jej dwójce dzieci, w które uderzyła honda.

Niezwykły tramwaj z powstańcami. Wycieczka po Warszawie jak przed wojną

Teraz kierująca pod "wpływem" kobieta musi się liczyć z konsekwencjami - do 2 lat pozbawienia wolności, a także odebranie uprawnień do kierowania grozi jej za prowadzenie po alkoholu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE