Piłka Ręczna Koszalin

i

Autor: Materiały prasowe Piłka Ręczna Koszalin

Piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin zagrają z drużyną MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

2021-10-21 11:52

W piątek, 22 października 7. seria rozgrywek PGNiG Superligi piłki ręcznej kobiet. Swój ostatni mecz pierwszej rundy szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin rozegrają w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej. Podejmą zespół MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

Piotrkowianki bardzo dobrze radziły sobie na parkietach Superligi w ubiegłym sezonie. Zakończyły go na dobrej, czwartej pozycji plasując się tuż nad koszaliniankami. W tym roku obie ekipy spisują się nieco gorzej, zajmując kolejno 6. i 7. miejsce. Pewne jest jednak, że drużyny wciąż prezentują podobny poziom. Kibice z pewnością zobaczą ciekawą i wyrównaną walkę o punkty.

Na razie nie wiadomo kiedy do gry w koszalińskim zespole powróci kontuzjowana kapitan Adrianna Nowicka. Długo na parkiecie nie zobaczymy też Emilii Kowalik, która doznała urazu w starciu z Perłą Lublin. Zawodniczka przeszła operację i powoli wraca do zdrowia.

Spotkanie 7. serii w piątek, 22 października o godzinie 20 w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej. Transmisję można też śledzić za pośrednictwem portalu emocje.tv.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNE drogi w Polsce | ESKA XD - Prosto z salonu #34