Dotacje pochodzą z otwartego konkursu ofert w programie Od zależności ku samodzielności

i

Autor: Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne Dotacje pochodzą z otwartego konkursu ofert w programie "Od zależności ku samodzielności"

Ponad 200 tys. złotych na pomoc psychologiczną dla placówek z Koszalina i regionu

2021-04-08 11:06

Rządowa dotacja w wysokości 219 350 zł trafi do trzech zachodniopomorskich podmiotów. Jest to dofinansowanie do programów wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Dotacje pochodzą z otwartego konkursu ofert w programie „Od zależności ku samodzielności”

Największe dofinansowanie w regionie - ponad 96 tys. złotych - trafi do Stowarzyszenia Profilaktyki i Terapii „Młodzi-Młodym w Koszalinie” na realizację programu „Pod górkę do zdrowia”.

86 tys. złotych otrzyma Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej na projekt „Nigdy nie będziesz sam, aby w pełni samodzielnie żyć”.

Natomiast stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Radość z życia” w Gudowie w gminie Drawsko Pomorskie, uzyskało prawie 37 tys.złotych na realizację projektu „Start w samodzielność”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE