Dotacje pochodzą z otwartego konkursu ofert w programie Od zależności ku samodzielności

i

Autor: Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne Dotacje pochodzą z otwartego konkursu ofert w programie "Od zależności ku samodzielności"

Ponad 200 tys. złotych na pomoc psychologiczną dla placówek z Koszalina i regionu

2021-04-08 11:06

Rządowa dotacja w wysokości 219 350 zł trafi do trzech zachodniopomorskich podmiotów. Jest to dofinansowanie do programów wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Dotacje pochodzą z otwartego konkursu ofert w programie „Od zależności ku samodzielności”

Największe dofinansowanie w regionie - ponad 96 tys. złotych - trafi do Stowarzyszenia Profilaktyki i Terapii „Młodzi-Młodym w Koszalinie” na realizację programu „Pod górkę do zdrowia”.

86 tys. złotych otrzyma Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej na projekt „Nigdy nie będziesz sam, aby w pełni samodzielnie żyć”.

Natomiast stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Radość z życia” w Gudowie w gminie Drawsko Pomorskie, uzyskało prawie 37 tys.złotych na realizację projektu „Start w samodzielność”.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!