Policyjne kontrole na nowym odcinku ul. Władysława IV

i

Autor: Materiały prasowe Policyjne kontrole na nowym odcinku ul. Władysława IV

Posypały się mandaty za prędkość na nowym odcinku ul. Władysława IV w Koszalinie

2021-02-25 10:56

23 lutego otwarty został nowy odcinek ul. Władysława IV, łączący miasto z trasą S6. W ciągu tylko jednego dnia policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym oraz wystawili 22 mandaty za przekroczenie prędkością na tym odcinku

Na nowym odcinku ul. Władysława IV w Koszalinie obowiązuje ograniczenie prędkości 40 km/h, które spowodowane jest prowadzonymi pracami budowlanymi.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego podczas działań kontrolno-pomiarowych zatrzymali uprawnienia do kierowania dwóm kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym oraz wystawili 22 mandaty karne za przekroczenie dozwolonej prędkości na tym odcinku.

Ograniczenie prędkości do 40 km/h

Rekordzista poruszał się swoim pojazdem z prędkością 142 km/h, a więc przekroczył prędkość o 102 km/h!

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o jazdę zgodną z przepisami i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Zaszczepisz się na koronawirusa?
Jak zrobić 10000 kroków? [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #14