Poszukiwany 11 listami gończymi - zatrzymany

i

Autor: Materiały prasowe Poszukiwany 11 listami gończymi - zatrzymany

Policja

Poszukiwany listami gończymi mieszkaniec Koszalina zatrzymany na terenie innego województwa

2024-06-07 8:50

34-latek był poszukiwany od 2022 roku. Wydanych zostało za nim 11 listów gończych i ponad 40 zarządzeń przez sądy i prokuratury. Szukały go organy ścigania z całego kraju. Mężczyzna jest już w areszcie.

Wobec mężczyzny orzeczono wyrok ponad 6 lat pozbawienia wolności za kradzieże, oszustwa i rozboje. Sprawą poszukiwanego 34-latka zajmowali się policjanci z Referatu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego koszalińskiej komendy. To oni ustalili miejsce aktualnego pobytu poszukiwanego. Okazało się, że mężczyzna ukrywał się na terenie innego województwa. Koszalińscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu wykonując czynności operacyjne zatrzymali 34-latka. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, a następnie zostanie osadzony we wskazanym areszcie śledczym.

Od początku roku policjanci z koszalińskiej komendy zatrzymali już 40 osób, które poszukiwane były listami gończymi.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Znasz te znaki drogowe? Wielu kierowców ciągle je myli!

Pytanie 1 z 10
Co oznacza ten znak drogowy?
Znak drogowy
Radio Eska: To koniec Love Island! Teraz miłości poszukają dojrzali single