Atrakcji nie zabraknie podczas Mieleńskiego Lata

i

Autor: materiały prasowe Atrakcji nie zabraknie podczas Mieleńskiego Lata

Przystań kultura, hippieza oraz strefa aktywnego plażingu. To nowe projekty, które w okresie letnim ruszą w Mielnie

2021-06-18 12:57

Imprezy wakacyjne niebawem ruszą w Mielnie. W tym roku Centrum Kultury zaskoczy turystów nowymi kulturalnymi wydarzeniami i cyklami

Przystań kultura zostanie zlokalizowana na działce po starym kasynie przy ul. B. Chrobrego. Cały teren zostanie zagospodarowany, ustawione będą ławki i inne elementy małej architektury oraz namiot, który w zależności od obowiązujących obostrzeń pomieści nawet 600 osób. Tam organizowane będą największe imprezy, występy kabaretowe i koncerty z muzyką na żywo.

Gwiazdami będą m.in.: Kabaret Czesuaf, IRA, Łąki Łan, Zeppelinians – Tribute Band. Wiele imprez aktywizujących turystów przeniesiono na plażę. Będzie tam Strefa plażingu,na której zaplanowano sporo aktywności sportowych, muzycznych, pokazów ratowniczych.

Kulminacyjnym wydarzeniem tego lata będzie HIPPIEZA FESTIWAL MUZYKI I SZTUKI. To wydarzenie muzyczno – artystyczne dla którego inspiracją stał się I Ogólnopolski Zlot Hipisów, który w 1986 roku zagościł w Mielnie.

14-latka oblała się benzyną i podpaliła. Grób Lidii B. (+14 l.) na cmentarzu w Tykocinie (woj. podlaskie) rok po tragedii

Do końca wakacji będziemy mieli okazję wziąć udział w Gali Żagli, koncertach organowych, kinie na leżakach, a całość zakończy rajd rowerowy. Szczegółowy harmonogram na stronie Centrum Kultury, w Mielnie.