Młyny Stoisław Koszalin/Piłka Ręczna Koszalin

i

Autor: Materiały prasowe

sport

Pucharowe starcie piłkarek ręcznych w Koszalinie

2023-03-22 6:32

W spotkaniu 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski Młyny Stoisław Koszalin podejmą zespół KPR Gminy Kobierzyce. Mecz już dzisiaj o godz. 18 w koszalińskiej hali widowiskowo – sportowej. Zwycięzca tego ćwierćfinału zmierzy się w meczu półfinałowym z zespołem Eurobud JKS Jarosław.

Przed zawodniczkami trenera Jarosława Knopika trudny rywal. W Superlidze „Kobierki” pokonywały w tym sezonie Młyny Stoisław 28:25 i 36:25. Podopieczne Edyty Majdzińskiej dokończą sezon w grupie „mistrzowskiej” walcząc o medal, przynajmniej brązowy. Koszalinianki rywalizują natomiast w grupie „spadkowej” o utrzymanie.

Chociaż zespoły dzieli przepaść w superligowej tabeli to zdarzało się, że w meczach Pucharu Polski statystycznie dużo słabszy zespół eliminował z rozgrywek ten potencjalnie lepszy. I na to liczą kibice Młynów Stoisław Koszalin.

Mecz w środę, 22 marca o godz. 18 w koszalińskiej hali widowiskowo – sportowej. Zwycięzca tego ćwierćfinału zmierzy się w meczu półfinałowym z zespołem Eurobud JKS Jarosław.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Wpadki językowe gorsze niż grzechy główne. 9/12 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 12
Pewnego razu podczas składania przysięgi w Trybunale Konstytucyjnym językoznawcy mieli palpitacje serca... Która forma jest poprawna?
Smolasty w radio ESKA, cały wywiad