Pierwsza składanka jest wyprzedana, ale wiemy już, że będzie dodruk

i

Autor: GraMuzyka Nagrania Pierwsza składanka jest wyprzedana, ale wiemy już, że będzie dodruk

Składanka "Z archiwum koszalińskiego rapu" - będzie część druga!

2022-02-22 10:55

Archiwalne utwory napływają wciąż w takiej ilości, że konieczne było stworzenie drugiej kompilacji! "Z archiwum koszalińskiego rapu" to wyjątkowa składanka, na którą - jak sama nazwa wskazuje - trafiły stare nagrania będące żywym dowodem na to, jak hip-hop na przełomie wieków rozwijał się w naszym mieście.

Premiera "Z archiwum koszalińskiego rapu, vol. 2" będzie miała miejsce - podobnie jak premiera pierwszej składanki - w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.Wydarzenie odbędzie się 17 marca i wystartuje o godz. 16:30. Wtedy ruszy sklepik, w którym będzie można kupić świeżo wydaną płytę. Cała kwota zebrana dzięki sprzedaży płyty zostanie przeznaczona na cele charytatywne - pomoże małemu Maciusiowi Grzybowskiemu z Koszalina w walce z poważnymi chorobami: stwardnieniem guzowatym i padaczką lekooporną.

Charytatywny przejazd z "Hołkiem" na poligonie drawskim

O g. 17 w sali kina KBP rozpocznie się spotkanie, podczas którego reprezentanci koszalińskiej szeroko pojętej kultury hip-hopowej będą wspominać stare dzieje. Tematem przewodnim będą CNS Graffiti Jamy.

Na składance znajdą się archiwalne utwory m.in. Serdela, Vooma, SPR Formacji, Afekt Klanu, Mroka oraz Liścia & B.A.D., pełny skład kompilacji zostanie ogłoszony kilka dni przed premierą krążka.

Autorem okładki jest Dobry Sztos

i

Autor: Dobry Sztos Autorem okładki jest Dobry Sztos