Sprawca uszkodzenia ulicznych lamp usłyszał zarzuty

i

Autor: Materiały prasowe Sprawca uszkodzenia ulicznych lamp usłyszał zarzuty

Policja

Strzelał w lampy drogowe na koszalińskim wiadukcie. Monitoring pomógł ustalić sprawcę

2023-09-13 6:58

W ubiegłym tygodniu w nocy 23-latek w towarzystwie o 3 lata młodszego kolegi, przy użyciu pistoletu pneumatycznego dokonał uszkodzeń lamp na wiadukcie na alei Monte Cassino. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Policjanci z koszalińskiej komendy przesłuchali 23-latka, podejrzanego o uszkodzenie kilkunastu lamp drogowych. Straty oszacowano na 30 tysięcy złotych. Mężczyzna wskazał też policjantom miejsce, gdzie wyrzucił pistolet pneumatyczny. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Koszalińska policja apeluje do mieszkańców o zgłaszanie aktów wandalizmu, co pozwoli mundurowym na szybką reakcję i ukaranie sprawców. Można również skorzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępnej na stronie internetowej policji. Nie wychodząc z domu, przy wykorzystaniu komputera można zgłosić niepokojące sytuacje.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Co przynosi jesień? Przyjemny, ale trudny test. Zestaw pytań, który przeniesie cię w niesamowity klimat złotej polskiej jesieni

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od piosenki. „Idzie lasem Pani Jesień”, a co w koszu niesie?
Najsławniejsza OSOBA jaką POZNALIŚCIE?! | Wywiadex RADIO ESKA