Partnerami targów są najwięksi pracodawcy z regionu

i

Autor: JS Partnerami targów są najwięksi pracodawcy z regionu

Targi Pracy w Koszalinie już w czwartek po świętach

2022-04-14 13:25

"Mimo ciężkich czasów potrzeba mnóstwo rąk do pracy!". 19. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair coraz bliżej, dlatego na tydzień przed imprezą przypominamy, dlaczego 21 kwietnia warto przyjść do hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie i odwiedzić stoiska ponad 60 pracodawców z naszego regionu.

Targi Pracy organizowane przez Politechnikę Koszalińską to ważne wydarzenie nie tylko dla Koszalina, ale i całego regionu. W ciągu 18 lat zgromadziły blisko 1300 wystawców i ponad 40 tysięcy zwiedzających. Najbliższa edycja odbędzie się 21.04.2022 r. w hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie. Targi potrwają od 10:00 do 14:00, a wstęp jest darmowy.

Gama branż, które zjawią się targach jest bardzo szeroka, ze swoimi stoiskami zjawią się firmy zajmujące się m.in. IT, produkcją, przemysłem drzewnym, administracją publiczną, motoryzacją, handlem, ciepłownictwem, energetyką, budownictwem czy ubezpieczeniami. Wystawcy przedstawią setki ciekawych ofert zatrudnienia, stażów i praktyk, które mogą stać się początkiem kariery zawodowej.

W trakcie targów prowadzący będzie podchodził do każdego z wystawców, aby poszczególne firmy i instytucje mogły krótko powiedzieć o swojej działalności, ofercie oraz zachęcić odwiedzających do zaglądania do swojego stanowiska.

Dzień otwarty Politechniki Koszalińskiej

Pozostałe atrakcje 19. Środkowopomorskich Targów Pracy GlobalLogic Job Fair:

10.00 – 14.00 – Prezentacje firm i instytucji, zwiedzanie stanowisk targowych

10.20 – Oficjalne otwarcie 19. Środkowopomorskich Targów Pracy GlobalLogic Job Fair

10.30 – 11.30 – Debata nt. „Polski rynek pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany. Szanse i zagrożenia.”

11.35 – 11.55 – Prelekcja nt. „Transformacja cyfrowa, szanse i wyzwania dla rozwoju regionu” – Piotr Bartkiewicz, Dyrektor Oddziału GlobalLogic Koszalin

12.00 – 12.20 – prelekcja nt. „GEA fabryka przyszłości – szanse rozwoju"– Marcin Piechowski, Senior Director Production w firmie GEA

Pozostałe atrakcje targów:

  • Symulator samochodu wyścigowego GL Entertainment spots
  • Motocykl policyjny
  • Maszyna z popcornem (rozdawka firmy GlobalLogic)
  • Budka z darmowymi hot dogami (w ramach promocji firmy GIPO)
  • Doradztwo zawodowe
  • Hulajnoga elektryczna do wygrania w konkursie firmy z Grupy Kapitałowej-Transition Technologies-Software i Transition Technologies MS,

Targi również dla Ukrainy

Wojna w Ukrainie również odciśnie swoje piętno na targach pracy w Koszalinie, swoją szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej dostaną również ukraińscy studenci, którzy przyjechali do Koszalina po wybuchu wojny. Na miejscu dla gości z Ukrainy pomocą będą służyć tłumacze języka ukraińskiego.