Koszalinianki pokonały u siebie drużyną z Elbląga

i

Autor: Młyny Stoisław Koszalin Koszalinianki pokonały u siebie drużyną z Elbląga

Transfery, sparingi i treningi - Młyny Stoisław Koszalin przygotowują się do sezonu 2021/2022

2021-08-13 11:29

Zawodniczki z Młynów Stoisław Koszalin są w trakcie okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022 PGNiG Superligi Kobiet. Mają już na swoim koncie zwycięstwo w meczu sparingowym. W ten weekend biją się w kolejnych turniejach.

W zeszły piątek koszalinianki pokonały u siebie EKS Start Elbląg 30:27, kolejne starcie już dziś! Młyny wezmą udział w I Międzynarodowym Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim i będą się zmagać głównie z drużynami Superligi, między innymi z aktualnymi mistrzyniami kraju MKS Zagłębiem Lubin.

Fest Festival 2021: Kasia Węsierska pokazuje ESKOWĄ strefę!

Poza sparingami, pełną parą trwają przygotowania do kolejnego sezonu Superligi. Zawodniczki przechodzą badania lekarskie, trenują na świeżym powietrzu, na stadionie lekkoatletycznym, na basenie i w hali. W programie przygotowań mają też warsztaty teoretyczne, analizy meczowe i spotkania z psychologiem sportowym.

Trwają przygotowania do nowego sezonu 2021/2022

i

Autor: Młyny Stoisław Koszalin Trwają przygotowania do nowego sezonu 2021/2022

Warto dodać, że z końcem sezonu 2020/2021 z Młynami Stoisław pożegnało się kilka zawodniczek. Są to: Dominika Grobelska, Natalia Volovnyk, Iuliia Andriichuk oraz Lesia Smolinh. Dołączyły za to cztery nowe zawodniczki: Żaneta Lipok, Aleksandra Zaleśny, Adriana Kurdzielewicz i Martyna Żukowska. Sztab szkoleniowy to dwóch trenerów: Waldemar Szafulski i Waldemar Szymański. Pierwszy gwizdek sezonu 2021/2022 zabrzmi 8 września - wtedy Młyny Stoisław Koszalin zmierzą się na wyjeździe ze Startem Elbląg.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE