Koszalinianki pokonały u siebie drużyną z Elbląga

i

Autor: Młyny Stoisław Koszalin Koszalinianki pokonały u siebie drużyną z Elbląga

Transfery, sparingi i treningi - Młyny Stoisław Koszalin przygotowują się do sezonu 2021/2022

2021-08-13 11:29

Zawodniczki z Młynów Stoisław Koszalin są w trakcie okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022 PGNiG Superligi Kobiet. Mają już na swoim koncie zwycięstwo w meczu sparingowym. W ten weekend biją się w kolejnych turniejach.

W zeszły piątek koszalinianki pokonały u siebie EKS Start Elbląg 30:27, kolejne starcie już dziś! Młyny wezmą udział w I Międzynarodowym Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim i będą się zmagać głównie z drużynami Superligi, między innymi z aktualnymi mistrzyniami kraju MKS Zagłębiem Lubin.

Fest Festival 2021: Kasia Węsierska pokazuje ESKOWĄ strefę!

Poza sparingami, pełną parą trwają przygotowania do kolejnego sezonu Superligi. Zawodniczki przechodzą badania lekarskie, trenują na świeżym powietrzu, na stadionie lekkoatletycznym, na basenie i w hali. W programie przygotowań mają też warsztaty teoretyczne, analizy meczowe i spotkania z psychologiem sportowym.

Trwają przygotowania do nowego sezonu 2021/2022

i

Autor: Młyny Stoisław Koszalin Trwają przygotowania do nowego sezonu 2021/2022

Warto dodać, że z końcem sezonu 2020/2021 z Młynami Stoisław pożegnało się kilka zawodniczek. Są to: Dominika Grobelska, Natalia Volovnyk, Iuliia Andriichuk oraz Lesia Smolinh. Dołączyły za to cztery nowe zawodniczki: Żaneta Lipok, Aleksandra Zaleśny, Adriana Kurdzielewicz i Martyna Żukowska. Sztab szkoleniowy to dwóch trenerów: Waldemar Szafulski i Waldemar Szymański. Pierwszy gwizdek sezonu 2021/2022 zabrzmi 8 września - wtedy Młyny Stoisław Koszalin zmierzą się na wyjeździe ze Startem Elbląg.