Punkt szczepień w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie

i

Autor: Materiały prasowe Punkt szczepień w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie

W punkcie szczepień powszechnych w Koszalinie zaszczepiono już ponad tysiąc osób

2021-04-22 10:13

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie od 19 kwietnia działa pierwszy w województwie zachodniopomorskim punkt szczepień powszechnych. Patronat medyczny nad punktem sprawuje koszalińska Poliklinika. Kwalifikację i szczepienia przeprowadzają doświadczone pielęgniarki z Koszalina oraz z Wyższej Szkoły Zawodowej.

Punkt czynny jest w godz. 9.00-19.00 – od poniedziałku do soboty. W holach hali zlokalizowane zostały trzy stanowiska szczepień. Nad sprawną obsługą, bezpieczeństwem i zdrowiem osób zgłaszających się na szczepienia czuwają lekarze i pielęgniarki oraz żołnierze 8 koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

Na szczepienie zgłaszamy się z dowodem osobistym oraz wypełnionym kwestionariuszem, który dostępny jest również na miejscu. Aby nie tworzyły się kolejki, należy przestrzegać wyznaczonej godziny szczepienia.

Z wypełnionym kwestionariuszem udajemy się do rejestracji w celu sprawdzenia danych, potem jesteśmy kierowani do strefy szczepień. Bezpośrednio po zaszczepieniu nie wychodzimy z hali, ale udajemy się do strefy odpoczynku. Tutaj czekamy 15 minut, aby upewnić się, że wszystko przebiegło pomyślnie.

Informacje na temat szczepień w Hali Widowiskowo-Sportowej można uzyskać pod numerem telefonu 723 170 750.

Na miejscu w punkcie szczepień powszechnych nie ma rejestracji. Odbywa się wyłącznie poprzez całodobową infolinię 989, elektronicznie poprzez E-rejestrację dostępną na stronie pacjent.gov.pl. Można również wysłać sms o treści SzczepimySie na nr telefonu 664 908 556 lub 880 333 333.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Sztuczne słońce do walki z koronawirusem | ESKA XD - Mobmania #20