Projekt pn. „Miejskie Wakacje” potrwa od 10 lipca do 31 sierpnia

i

Autor: Materiały prasowe Projekt pn. „Miejskie Wakacje” potrwa od 10 lipca do 31 sierpnia

Wakacje

Wakacyjny projekt na terenie Wodnej Doliny w Koszalinie

2024-07-08 9:16

Na plaży miejskiej stanie scena, na której będą odbywały się występy DJ-ów. Ale nie tylko, ponieważ każdy z mieszkańców będzie mógł zaprezentować swój talent. Inicjatywa kierowana jest głównie do osób młodych. Projekt pod nazwą „Miejskie Wakacje”rozpocznie się w środę 10 lipca i potrwa do końca sierpnia.

- Nie chodzi nam o to, żeby prezentować tam profesjonalne zespoły, tylko ma być to miejsce dla każdego, kto chce podzielić się swoim talentem czy pasją. Jeżeli ktoś uwielbia poezję niech przyjdzie i niech się zaprezentuje przed swoimi rówieśnikami. Scena ma działać minimum trzy dni. Zaczynamy już 10 lipca od godziny 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej integracji. Zabawę będzie prowadził dj Odys albo dj Hess, także będziemy starali się w miarę możliwości rozruszać na początku towarzystwo - wyjaśnia Łukasz Bednarek, dyrektor ds. Sportu w Zarządzie Obiektów Sportowych w Koszalinie.

Poza tym na terenie Wodnej Doliny będą odbywały się niedzielne śniadania piknikowe połączone z warsztatami.

- Mieszkańcy będą mogli rozgościć się w strefie relaksu na pufach, kocach i matach. Będzie możliwość zakupu gotowych śniadań, które będą zawierały produkty regionalne. Przygotowywane są również warsztaty, m. in. pszczelarskie, serowarskie i plastyczne - zapowiada Dorota Stawiszyńska z koszalińskiego KOWR.

Śniadania ruszą 21 lipca i będą się obywały w każdą niedzielę do końca wakacji w godz. 10.00 -14.30.

Autor: Magda Wanowska-Miksa

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Quiz. Matura z matematyki. Sprawdź, czy zdasz!

Pytanie 1 z 10
Liczba log9 27 + log9 3 jest równa
Radio Eska: Krzysztof Rutkkowski zdradził swój sekret wiecznej młodości