Wjechał na plażę autem, był nietrzeźwy

i

Autor: Materiały prasowe Wjechał na plażę autem, był nietrzeźwy

zdarzenia

Wjechał autem na plażę i ugrzązł w piachu. Popis przed kolegami może sporo kosztować

2023-12-20 11:29

Oficer dyżurny koszalińskiej komendy otrzymał informację, że w Mielnie na plażę wjechał samochód, którym podróżowało czterech młodych mężczyzn. Kierowca wjechał na tyle daleko, że auto zakopało się w piachu po same progi. Z relacji świadka wynikało, że mężczyźni mogą być nietrzeźwi.

Patrol policji przebadał kierowcę na zawartość alkoholu. 23-latek wydmuchał 1,2 promila. W trakcie sprawdzenia policjanci ustalili, że mężczyzna ma uprawnienia do kierowania od niespełna 6- miesięcy. Kierowca trafił do aresztu, a samochód został zholowany.

Stracił uprawnienia do kierowania, usłyszy zarzut zagrożony karą do 3 lat więzienia i stanie przed sądem. Kodeks karny za jazdę w stanie nietrzeźwości przewiduje dodatkowo zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 15 lat, karę pieniężną od 5 do 60 tysięcy oraz 15 punktów karnych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kto śpiewa ten świąteczny hit? 10/10 to podstawa!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. "All I want for Chrismas is you" to wielki hit:
Radio Eska: "Kevin sam w domu". Tak dziś wygląda mama Kevina. Catherine O'Hara ma 69 lat i olśniewa urodą