Tak było rok temu podczas akcji Zielony Taras

i

Autor: DPS "Zielony Taras" Tak było rok temu podczas akcji "Zielony Taras"

Wśród kwiatów czują się lepiej - podaruj roślinę seniorom z "Zielonego Tarasu" (WYWIAD)

2021-04-28 10:06

Dom Pomocy Społecznej w Koszalinie po raz drugi ogłasza akcję "Zielony Taras". Zasady są bardzo proste - kupujecie wybraną przez siebie roślinę lub akcesoria potrzebne do sadzenia, umawiacie się telefonicznie i zawozicie na ul. Teligi w Koszalinie.

Według informacji personelu DPS, pandemia COVID-19 mocno oddziałuje na podopiecznych. Przede wszystkim rzutuje na znaczne ograniczenie kontaktów z rodzinami i aktywności poza terenem placówki. Dlatego pracownicy rok temu wpadli na pomysł, by stworzyć bezpieczne i przyjazne miejsce dla mieszkańców, gdzie będą mogli wspólnie wypocząć w otoczeniu pięknych roślin i poprawić swoje samopoczucie.

Okazało się, że akcja spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem nie tylko ze strony koszalinian, ale też przedsiębiorców.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

Znany piłkarz ufundował domy dziecka

Teraz DPS po raz drugi ogłasza akcję "Zielony Taras", a cel jest ten sam: zbiórka roślin, donic i ziemi ogrodowej, które znajdą swoje nowe miejsce na tarasie koszalińskiego DPS-u. Wszyscy zainteresowani proszeni są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 94 717 05 24 lub 94 717 08 90.

Swoje zielone i kolorowe dary serca możecie przekazywać do 14 maja.​

O szczegółach akcji "Zielony Taras" mówi Katarzyna Łuczak, zastępca dyrektora DPS-u
Podarowane rośliny ozdobią taras

i

Autor: DPS "Zielony Taras" Podarowane rośliny ozdobią taras

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?