Podziękowania za działania przeciwko pandemii COVID-19

i

Autor: Materiały prasowe Podziękowania za działania przeciwko pandemii COVID-19

Wykorzystano ponad 24 tysiące dawek szczepionek. Dane z punktu szczepień powszechnych w Koszalinie

2021-08-26 7:47

Przedstawiciele władz Politechniki Koszalińskiej odebrali od prezydenta Koszalina, podziękowania za pomoc w organizacji i działaniu koszalińskiego punktu szczepień powszechnych. Działał od kwietnia do sierpnia.

Punkt mieścił się w Hali Widowiskowo-Sportowej, która w połowie należy do samorządu miejskiego Koszalina oraz Politechniki Koszalińskiej.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc w tak trudnym czasie – powiedział podczas spotkania w ratuszu Piotr Jedliński. – To dzięki państwa zaangażowaniu udało się sprawnie zorganizować i poprowadzić punkt.

Politechnika Koszalińska od początku pandemii wspierała działania zapobiegające zagrożeniu epidemicznemu. Uczelnia propagowała wiedzę o zasadach higieny pozwalających zapobiec zakażeniu. Była inicjatorem ogólnopolskiej akcji „Politechniki Pomagają”. Propagowała szczepienia jako skuteczną metodę zapobiegania zakażeniu koronawirusem. Jako jedna z pierwszych instytucji zorganizowała szczepienia dla swoich pracowników.

W punkcie szczepień w hali widowiskowo-sportowej wykorzystano prawie 24,5 tysiąca dawek szczepionek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Shanguy z koncertem w ESKA Live. Działo się na planie nagrywania! [KULISY]