Nocna Ściema wystartuje w nocy z 29 na 30 października 2022

i

Autor: Nocna Ściema Nocna Ściema wystartuje w nocy z 29 na 30 października 2022

Zapisy na Nocną Ściemę 2022 otwarte. To jedyny taki bieg na świecie

2022-06-28 13:16

Do 12. edycji Nocnej Ściemy pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz warto zapisać się na maraton lub półmaraton, bo koszaliński bieg to wyjątkowa impreza w skali kraju, na której co roku padają rekordy świata. No, z małą pomocą zmiany czasu z letniego na zimowy.

Najlepsze wyniki na świecie padają w momencie, gdy czas letni ustępuje zimowemu. W trakcie biegu urywana jest cała godzina z rezultatu i właśnie taki skrócony czas pojawia się w oficjalnych, końcowych wynikach. Dlatego też Nocna Ściema cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród koszalinian, ale też miłośników biegów z każdej części Polski.

Przy rejestracji sami wybieracie swój numer startowy, dlatego lepiej rejestrować się jak najszybciej by Wasz ulubiony numer był jeszcze dostępny. W przypadku królewskiego dystansu wybieracie liczbę 3-cyfrową, natomiast uczestnicy półmaratonu wybierają 4 cyfry pomiędzy 1001 a 1999. Zapisywać można się TU.

Tu posłuchasz o szczegółach tegorocznej edycji Nocnej Ściemy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE