Policjanci zabezpieczyli 2 kilogramy marihuany

i

Autor: Materiały prasowe Policjanci zabezpieczyli 2 kilogramy marihuany

2 kilogramy marihuany ukryte w samochodzie przejęli kryminalni z Kołobrzegu

2021-04-23 13:21

Dzięki działaniom funkcjonariuszy zajmującym się walką z przestępczością narkotykową, znaczna ilość marihuany nie trafi na czarny rynek. Podczas przeszukania pomieszczeń należących do kołobrzeżanina znaleziono 2 kilogramy marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu.

Dzięki analizie zebranych materiałów podczas pracy operacyjnej kołobrzescy kryminalni zatrzymali 39-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń, policjanci w samochodzie mężczyzny zaparkowanym w garażu znaleźli torby foliowe z marihuaną o łącznej wadze 2 kilogramów.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty dotyczące wprowadzania do obrotu środków odurzających oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa odpowie przed Sądem. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy zdałbyś test na prawo jazdy? Tylko dla mistrzów kierownicy [QUIZ]

Pytanie 1 z 17
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Czy za tym znakiem, w razie zatrzymania pojazdu wskutek zatoru drogowego, masz obowiązek zachować odstęp od poprzedzającego pojazdu nie mniejszy niż 5m?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 23.04.2021