W Koszalinie trwa również akcja łatania dziur w drogach

i

Autor: Pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne W Koszalinie trwa również akcja łatania dziur w drogach

6 mln zł na drogi w Koszalinie. Miasto zapowiada nowe nawierzchnie i łatanie dziur

2021-04-15 13:02

Dodatkowe 6 mln zł na poprawę stanu dróg w Koszalinie. Środki udało się wygospodarować z oszczędności wynikających z rozliczeń zakończonych inwestycji miejskich. Fundusze prezydent Koszalina Piotr Jedliński chciałby przeznaczyć na remonty nawierzchni.

- To będą nowe dywaniki asfaltowe na ulicach, których zniszczenie związane jest ze zwiększonym obciążeniem dróg, spowodowanym zamknięciem mostu w ciągu al. Monte Cassino. Mam tu na myśli ulicę Traugutta, ul. Orląt Lwowskich, ul. Zwycięstwa- wyjazd w stronę Polanowa, ul. 4-go marca na wysokości jednostki wojskowej oraz ul. Gdańską, od kładki do granicy z gminą Sianów - powiedział prezydent Koszalina Piotr Jedliński. 

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

Ostatecznie o przekazaniu środków na remont dróg zadecydują radni podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Koszalinie 22 kwietnia.

Na terenie Koszalina trwa również akcja łatania dziur w drogach. Na remonty cząstkowe nawierzchni koszaliński ZDiT przeznaczy w tym roku ponad 830 tys. zł, a na bieżące remonty chodników ponad 100 tys. zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy spodziewasz się czwartej fali zachorowań na COVID-19?
Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20