Adabar istniejący w podziemiach ratusza będzie remontowany

i

Autor: materiały prasowe Adabar istniejący w podziemiach ratusza będzie remontowany

Dawna restauracja Adabar w Kołobrzegu przestanie straszyć i zyska nowe oblicze

2021-06-16 11:59

Magistrat wybrał najkorzystniejszą ofertę z przetargu na przebudowę dawnej restauracji, w miejsce spotkań młodzieży. Wygrała kołobrzeska firma, która zaoferowała wykonanie prac za ponad 1 mln 939 zł

Do przetargu na modernizację obiektu zgłosiły się trzy firmy. Najtańszą, zwycięską ofertę przedłożyła firma z Kołobrzegu, drugi wykonawca z Grzybowa zaproponował kwotę ponad 2 mln 270 tyś zł, najwyżej prace wyceniła firma z Koszalina na ponad 2 mln 890 tyś zł.

Teraz wykonawca przygotowuje się do prac budowlanych, a ich zakres jest spory. Obejmują m.in. prace odgrzybiające i konserwatorskie, położenie nowych instalacji sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych . To również rozbiórka tarasu, roboty budowlane wewnątrz i na zewnątrz obiektu, a także budowa nowych schodów do projektowanych i istniejących już lokali.

Przypomnijmy, w dawnej restauracji ma powstać miejsce spotkań młodzieży. Obiekt od kilku lat stał i niszczał. Wykonawca ma prawie rok na zakończenie remontu.

Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE