Jako wolontariusz można przychodzić wg ustalonego grafiku bądź jak dysponujemy akurat wolnym czasem

i

Autor: Dom Samotnej Matki "Dar Życia" im. św. Józefa Caritas Koszalin Jako wolontariusz można przychodzić wg ustalonego grafiku bądź jak dysponujemy akurat wolnym czasem

Dom Samotnej Matki w Koszalinie poszukuje wolontariuszy do opieki nad dziećmi [WYWIAD]

2021-06-10 23:14

Muszą czasem wyjść na rozmowę kwalifikacyjną, do lekarza czy na terapię. Wtedy bardzo potrzebują kogoś do opieki nad swoimi dziećmi. Mowa o młodych matkach przebywających w Domu Samotnej Matki w Koszalinie. W takich sytuacjach bardzo liczą na bezinteresowne wsparcie.

Dom Samotnej Matki w Koszalinie w końcu otwiera swoje progi dla wolontariuszy po długim czasie izolacji z powodu pandemii, a wcześniej gruntownego remontu. Poszukiwani są głównie pełnoletnie kobiety, ale wolontariusze niepełnoletni również są mile widziani, zwłaszcza do asystowania przy opiece nad dziećmi - w takim przypadku wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro

Nie jest określona liczba potrzebnych rąk do pracy - pracująca w placówce siostra Barbara twierdzi, że zawsze znajdzie się coś do roboty, od opieki nad dziećmi, przez prasowanie aż po drobne prace gospodarcze i porządkowe.Wszelkie informacje uzyskacie dzwoniąc pod numer telefonu 516 840 090.

Siostra Barbara Wilkowska o wolontariacie w Domu Samotnej Matki w Koszalinie

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...