Można zgłosić się na wolontariusza nie wychodząc z domu

i

Autor: Sztab WOŚP Koszalin Można zgłosić się na wolontariusza nie wychodząc z domu

Finał WOŚP. W Koszalinie wolontariusze mile widziani (WYWIAD)

2021-12-14 14:21

Do jubileuszowego, XXX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został już tylko ponad miesiąc, ale w koszalińskim sztabie wciąż można się zgłosić na wolontariusza. Przygotowano pakiety dla ok. 400 chętnych do kwestowania dla WOŚP-u, na ten moment zostało ok. 200 wolnych miejsc.

Jak w ogóle ma wyglądać tegoroczny finał w Koszalinie? Według informacji płynących od Krzysztofa Plewy z miejscowego sztabu, w planach jest tradycyjny koncert koszalińskich artystów na Rynku Staromiejskim, aczkolwiek to, czy się odbędzie, będzie podyktowane sytuacją pandemiczną w kraju. - W najgorszym przypadku okrągły finał Orkiestry będzie polegał na tym, że na ulice po prostu wyjdą wolontariusze, a aukcje przeniosą się do internetu - dodaje.

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek

Jak zostać wolontariuszem?

Najprościej klikając link https://iwolontariusz.wosp.org.pl (rejestracja bez wychodzenia z domu)Jeśli wolicie tradycyjną formę rejestracji, to sztab czeka na Was na starych "śmieciach" czyli w nowym Amfiteatrze w Koszalinie przy ul. Piastowskiej. Czekają w każdy poniedziałek, w godzinach od 17:00-19:00.Przychodząc do nas do sztabu, pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie. Każdy musi być uzbrojony w:

  • dobry humor
  • maseczkę
  • zdjęcie do identyfikatora
  • dokument tożsamości
  • niepełnoletni wolontariusz przychodzi z jednym z rodziców

Jeśli byłeś wolontariuszem w trakcie 29 Finału, wystarczy że zalogujesz się na swoje konto.Kontaktować się ze sztabem można najlepiej poprzez profil FB lub mail wosp.koszalin@gmail.com ?

Dowiedz się więcej o najbliższym finale WOŚP w Koszalinie