Drużyna Młynów Stoisław Koszalin

i

Autor: Materiały prasowe Drużyna Młynów Stoisław Koszalin

Intensywne treningi i kilka sparingów. Młyny Stoisław Koszalin rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu

2022-07-21 7:46

Drużyna Młyny Stoisław Koszalin rozpoczęła przygotowania do zbliżającego się sezonu PGNiG Superligi Kobiet. W tym tygodniu w Hali Widowiskowo-Sportowej zaplanowano zajęcia poznawcze, później treningi, a na początku sierpnia - pierwsze sparingi.

Ubiegły sezon dla szczypiornistek Młynów Stoisław Koszalin był dość trudny, pełen kontuzji i zachorowań. Teraz większość zawodniczek jest już gotowa do pracy, by od września wrócić na parkiety Superligi z nową energią.

Jarosław Knopik, nowy trener zespołu, nie ukrywa, że celem będzie walka o pozycje w pierwszej piątce ligowej tabeli.

Przypomnijmy, z drużyną pożegnali się trenerzy Waldemar Szafulski i Waldemar Szymański. Teraz Młyny Stoisław trenują pod wodzą nowego szkoleniowca, którym został Jarosław Knopik. Trener w latach 2013-2016 prowadził pierwszoligowe męskie zespoły z Bydgoszczy, Olsztyna i Grudziądza. Pracował też z żeńskim Ruchem Chorzów, z którym w 2017 roku wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Trener Knopik był szkoleniowcem Ruchu Chorzów również w poprzednim sezonie, gdy zespół był o krok od awansu do Superligi oraz występował w MOL Lidze, w której rywalizował z drużynami ze Słowacji i Czech. Aktualnie prowadzi także męską reprezentację Polski w piłce ręcznej plażowej.

W porównaniu z poprzednim sezonem, do zespołu dołączyło kilka nowych zawodniczek. Kilka także wybrało inną drogę kontynuowania kariery sportowej.

Pierwsze spotkanie sparingowe 7 sierpnia z zespołem z Gniezna. Start Superligi zaplanowano na pierwszy weekend września.

Radio Eska w nowym sezonie również kibicować będzie drużynie Młynów Stoisław Koszalin. Na mecze w koszalińskiej hali ponownie będzie można wygrać bilety na naszej antenie.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ o znakach drogowych

Pytanie 1 z 10
Proste pytanie na rozgrzewkę. Ten znak oznacza...
Znak B-1 zakaz ruchu
Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53