Druga edycja Festiwalu Hippieza w Mielnie zbliża się wielkimi krokami

i

Autor: wj Druga edycja Festiwalu Hippieza w Mielnie zbliża się wielkimi krokamiDruga edycja Festiwalu Hippieza w Mielnie zbliża się wielkimi krokami

Lata 70 -te powrócą do Mielna. Przygotowania do Festiwalu Hippieza - idą pełną parą

2022-07-20 13:03

Sidney Polak, Ralph Kamiński, Katarzyna Nosowska i Kayah to jedynie niektóre z gwiazd, które zaprezentują się podczas trzydniowej imprezy w Mielnie.

W tym roku Festiwal Hippieza potrwa trzy dni. W czwartek (04.08) zaplanowano Before Party, swój set zagra Kuba Karaś. W piątek na scenie wystąpią, Szymi Szyms, IGO, MERY SPOLSKY, Sidney Polak, RALPH KAMINSKI i duet PRO8L3M. W sobotę – 6.08, zaplanowano koncert Bokki, Vellow, Fisz Made Tworzywo oraz Katarzyny Nosowskiej, Kayah i Tymka. - Co warto podkreślić Kayah specjalnie na ten festiwal przygotowuje utwory w klimacie bałkańskim – mówi Michał Czapliński, z Centrum Kultury w Mielnie.

Dodatkowo, patronatem wydarzenie objął Kamil Sipowicz, mąż Kory, która wzięła udział w pierwszym zlocie hippisów w Mielnie, w 1968 roku. Podczas wydarzenia zaplanowano spotkanie z Kamilem Sipowiczem. Festiwal został podzielony na dwie strefy. Jedna będzie mieściła się na Przystani. Kultura, gdzie zaplanowano sporo atrakcji wciągu dnia, m.in.: warsztaty plastyczne, spotkania autorskie, projekcję filmu „Sukienka” i spotkanie z obsadą. Będzie również bazar hippisowski, studio tatuażu, gdzie będzie można zrobić sobie prawdziwe tatuaże w klimacie „dzieci kwiatów”. Do tego w czwartek i piątek odbędzie się afterparty w stylu SILENT DISCO z Flirtini, Zeppy Zepem, Młodym Klaksonem i innymi. Druga strefa będzie na boisko miejskim i tam zaplanowano wszystkie koncerty.

Festiwal Hippieza w Mielnie, w dniach 4-6.08. Patronem medialnym będzie Radio Eska.

Piotrek podziękował M jak miłość. Tak Marcin Mroczek we wzruszających słowach podsumował pracę z przyjaciółmi!