Tymczasowa organizacja ruchu

i

Autor: Materiały prasowe Tymczasowa organizacja ruchu

Kierowców w Koszalinie czekają kolejne utrudnienia drogowe. Odcinek ulicy Piłsudskiego będzie wyłączony z ruchu

2022-07-12 13:00

Od czwartku 14 lipca prowadzone będą prace związane z położeniem bitumicznej warstwy ścieralnej na ul. Piłsudskiego pomiędzy ulicami Pileckiego - Kościuszki. Na tym odcinku wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu i będzie on nieprzejezdny.

Szacowany termin wyłączenia odcinka z ruchu to 14-16 lipca (czwartek - sobota). Czas trwania prac uzależniony jest od warunków atmosferycznych.

Nadal wyłączony z ruchu będzie odcinek ulicy Piłsudskiego pomiędzy skrzyżowaniem ulic Kościuszki, Waryńskiego, a ulicą Mireckiego.

Przypomnijmy, prace drogowe zostały podzielone na trzy odcinki: od ronda przy ul. Pileckiego do nowego ronda u zbiegu ulic Kościuszki i Waryńskiego, kolejny od ul. Kościuszki do Moniuszki, a trzeci od ul. Moniuszki do Traugutta.

Inwestycja na ulicy Piłsudskiego obejmuje m.in. nową nawierzchnię, kanalizację, wodociągi, oświetlenie, przyłącza, ścieżki rowerowe, miejsca postojowe i chodnik. Całkowity koszt prac, które mają się zakończyć pod koniec tego roku to 13,6 mln zł, z czego 5 mln pochodzi z Funduszu Dróg Samorządowych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Zapomniane polskie wakacyjne hity! Przypomnisz sobie wszystkie?

Pytanie 1 z 10
"Słońce swieci nad nami / Ogrzewa nasze..."
ESKA SUMMER CITY