Pirat drogowy pod Kołobrzegiem

i

Autor: Materiały prasowe Pirat drogowy pod Kołobrzegiem

Kilka tysięcy mandatu, punkty karne i zawieszone prawo jazdy. Niebezpieczna jazda kierowcy pod Kołobrzegiem

2023-01-20 8:12

Do niebezpiecznego wyprzedzania doszło na wojewódzkiej „102-ce” w rejonie Błotnicy. Policjanci z kołobrzeskiej grupy Speed ukarali 23-latka mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych i 22 punktami karnymi. Młody mężczyzna kierował osobówką. Wyprzedzał na trzeciego, a na dodatek przekroczył prędkość o 73 km.

Kamera nieoznakowanego radiowozu policjantów z grupy Speed zarejestrowała, jak kierowca osobówki wyprzedza inny pojazd, mimo, że na przeciwnym pasie ruchu jedzie kolejny. Kierowca przekroczył też prędkość w terenie zabudowanym o 73 km na godzinę. W miejscu gdzie dopuszczalna prędkość to 50km na godzinę, miał na liczniku 123.

23-latka zatrzymano do kontroli. Za brawurową jazdę został ukarany mandatami w wysokości w sumie 3 tys. złotych i 22 punktami karnymi. Jego prawo jazdy zostało zatrzymane na trzy miesiące.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Auta i marki motoryzacyjne na literę B. Nietypowe pytania, nie tylko o BMW!

Pytanie 1 z 10
Robert Kubica rozpoczął swoje starty w Formule 1 w zespole...
Rzuciła korpo i ruszyła w świat na motocyklu. Aleksandra Trzaskowska | Tak trzeba żyć #23 Eska Rock