W czasie kwarantanny narodowej na trasy wyjedzie mniej pociągów regionalnych

i

Autor: Materiały prasowe W czasie kwarantanny narodowej na trasy wyjedzie mniej pociągów regionalnych

Mniej pociągów. Kwarantanna narodowa powodem zmian w kursowaniu pociągów regionalnych

2020-12-28 12:47

Czasowe ograniczenie kolejowych przewozów pasażerskich na Pomorzu Zachodnim ma trwać trzy tygodnie. Od 28 grudnia do 17 stycznia 2021 zawieszonych zostało prawie 90 kursów.

Organizator przewozów w województwie zachodniopomorskim podjął decyzję o czasowym zawieszeniu kursowania części pociągów regionalnych oraz wszystkich pociągów kursujących w ruchu transgranicznym do Republiki Federalnej Niemiec.

Nie pojedzie część pociągów na trasie z Kołobrzegu do Szczecina, Poznania, Białogardu czy Koszalina i z powrotem. Z rozkładów całkowicie zniknęły też pociągi kursujące w ruchu transgranicznym do Niemiec.

Zgodnie z rocznym rozkładem jazdy - na wszystkich trasach na obszarze województwa w dalszym ciągu codziennie kursować będzie około 160 pociągów regionalnych zapewniających wygodne i bezpieczne dojazdy oraz powroty do i z miejsc pracy.

Wykaz pociągów regionalnych, których kursowanie zostało zawieszone znajdziecie tutaj http://www.wzp.pl/sites/default/files/ograniczenieprzew_pasazer.pdf

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Podsumowanie 2020 roku. Jak będziemy go wspominać?

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...