Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

i

Autor: Materiały prasowe Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

Niebezpieczna jazda pijanego kierowcy zakończona obywatelskim zatrzymaniem w Koszalinie

2021-05-12 10:16

Obywatelskim ujęciem zakończyła się jazda 49-latka. Kierując samochodem, miał poważne problemy z utrzymaniem jednego pasa ruchu. Badanie wykazało u mężczyzny 2,4 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na ul. BOWiD w Koszalinie. Z relacji świadka wynikało, że kierujący renault podczas jazdy nie panował nad pojazdem i wykonywał niebezpieczne manewry. Miał poważny problem, aby poruszać się jednym pasem ruchu. Mężczyzna zajechał mu drogę, odebrał kluczyki i wezwał policję.

Podczas przeprowadzania przez mundurowych badania na trzeźwość, 49-letni mężczyzna miał w organizmie 2,4 promila alkoholu. Kierowca trafił do policyjnego aresztu.

49-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?
Radio Eska Poznań ma swoje... DRZEWO!