Karolina ostatnie lata spędziła w klubie w Kobierzycach

i

Autor: Piłka Ręczna Koszalin Karolina ostatnie lata spędziła w klubie w Kobierzycach

Nowa twarz w Młynach. Kapitan Adrianna Nowicka poza boiskiem

2022-01-12 11:36

Pracowity tydzień czeka koszalińskie szczypiornistki z Młynów Stoisław Koszalin, dziś i w niedzielę rozegrają mecze, a w składzie zabraknie kapitana zespołu, Adrianny Nowickiej. Klub jest już jednak po transferze i zobaczymy w tym sezonie nową twarz w koszalińskich barwach.

Kapitan zespołu poprzez oficjalny profil drużyny poinformowała o tym, że jej nieobecność na boisku wynika z faktu, że już za kilka miesięcy zostanie szczęśliwą Mamą. Wyznała, że to jej życiowa akcja oraz że ma nadzieję na szybki powrót do drużyny.

W ekspresowym tempie został ogłoszony nowy transfer. Nową zawodniczką Młynów została Karolina Mokrzka. Jak mówi sama o sobie:

Pochodzę z Płocka. Tam zaczęła się moja przygoda z piłką ręczną i trwa do dziś. Ostanie trzy lata spędziłam w zespole z Kobierzyc. Zdobyłam tam kolejno brązowy i srebrny medal Mistrzostw Polski. Bardzo cieszę się, że mogę zacząć reprezentować barwy Koszalina. Mam nadzieje, że czas spędzony tutaj pozwoli mi być lepszym zawodnikiem.

Prezes Piłki Ręcznej Koszalin, Roman Granosik dodaje:

Nowa zawodniczka będzie wspaciem dla naszej drużyny, szczególnie, że wciąż borykamy się z licznymi kontuzjami, czy innymi niedyspozycjami naszych piłkarek. Niedawno zawieszony został kontrakt Adrianny Nowickiej, w to miejsce udało nam się pozyskać Karolinę Mokrzkę.

Tak zmieniał się Koszalin przez ostatnich 37 lat

A dziś 13 seria PGNiG Superligi Kobiet, w ramach której koszalinianki podejmą zespół MKS Zagłębie Lubin, natomiast w niedzielę, 16 stycznia zmierzą się z ekipą MKS PR Urbis Gniezno w wyjazdowym spotkaniu 1/16 finału PGNiG Pucharu Polski.