Ulica będzie również remontowana w nocy

i

Autor: materiały prasowe Ulica będzie również remontowana w nocy

Od dziś ul. Traugutta znów zamknięta. Na trzy dni

2021-10-26 7:32

Paraliżu komunikacyjnego w Koszalinie ciąg dalszy. I choć zamknięcie ul. Traugutta obejmie tylko kilka dni, kierowcy muszą się przygotować na korki w godzinach szczytu.

Trzydniowe zamknięcie jest związane z końcówką remontu. Przypomnijmy, ulica była już zamykana w ostatni weekend - ulewne opady deszczu powodowały olbrzymie kałuże i rozlewiska, które uniemożliwiały bezpieczną jazdę ulicą Traugutta. Wymiana nawierzchni i zdzieranie asfaltu doprowadziło do wystających studzienek kanalizacyjnych, których omijanie i tak było trudne w normalnych warunkach, a w czasie intensywnych opadów była to już istna loteria uszkodzenia podwozia.

III Marsz Równości przeszedł ulicami Lublina

Ratusz zapewnia, że tym razem do czwartku uporają się z pracami - do położenia na ul. Traugutta została już ostatnia warstwa ścieralna asfaltu, a od piątku będzie na tej ulicy taki stan, jaki obecnie widać na ul. Orląt Lwowskich. Prace będą prowadzone również w nocy.

Na czas prac dla ruchu ciężarowego niemożliwy będzie wjazd w ul. Orląt Lwowskich od ul. Gdańskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE