Koszalińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierowców

i

Autor: materiały prasowe Koszalińscy policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierowców

Pijani kierowcy na drogach. 19-latek zatrzymany w Koszalinie wydmuchał prawie 2 promile

2021-11-08 15:32

W miniony weekend koszalińscy policjanci zatrzymali aż 6 osób, które zagrażały innym użytkownikom ruchu. Byli pod wpływem alkoholu lub narkotyków

Policjanci pełniący służbę na terenie Koszalina i powiatu zatrzymali 6 osób, które wykazały się brakiem wyobraźni i wsiadły za kierownicę pojazdu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Pierwszego kierowcę mundurowi zatrzymali w Koszalinie na ul. Morskiej. 19-latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Kolejny z zatrzymanych kierujących, to 40-letnia kobieta zatrzymana na ul. Wańkowicza w Koszalinie, badanie alkotestem wykazało u niej 1,5 promila. W miejscowości Cetuń policja zatrzymała 27-latka,  miał 1 promil alkoholu.

Sprawami wszystkich zatrzymanych kierowców zajmie się Sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy imprezy sportowe powinny zostać odwołane przez koronawirusa?
Nowiutkie radiowozy do przewozu osób zatrzymanych